A Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. a Sol 3-6k energiatároló inverterek egyik legmegbízhatóbb gyártója és szállítója Kínában, és támogatja a testreszabott szolgáltatást is. Üdvözöljük, hogy vásároljon fejlett solis 3-6k energiatároló invertert gyárunkból.
Termékleírás-Solis 3-6K energiatároló inverter
1. Energiafüggetlenség az Ön otthonára szabva
Minden otthon egyedi, így az energiafüggetlenségük is. Rendszerünk zökkenőmentesen válaszol:
Több-arcú konfiguráció: Akár keletre, akár nyugatra, akár délre néz a háztető, intelligensen alkalmazkodik a maximális nappali fény rögzítéséhez. Nem kell lemondania az energiafüggetlenségről a lakberendezés miatt.
Méretezési kapacitás: Most megvásárolhat egy olyan rendszert, amely ellátja az alapvető energiaszükségleteket, például a világítást és a hűtést, és növeli a kapacitást a nagy igénybevételű készülékek számára, további kapacitást egy elektromos jármű számára a jövőben, vagy bármilyen jövőbeli bővítést otthonában.
Zökkenőmentes alkalmazás: Használható meglévő napelemekkel, új napelemes projektekkel, és a használattól függetlenül otthona nagyszerűen fog kinézni, és fokozott otthoni energiafüggetlensége lesz.
2. Védje meg, ami a legfontosabb-kompromisszumok nélkül
Az energiamegbízhatóság biztonságot, stabilitást és a nyugalmat biztosító képességet jelenti:
Kritikus terhelésbiztosítás: Biztonságosan és automatikusan, megszakítás nélkül priorizálja az életet{0}}fenntartó eszközök áramellátását áramkimaradás esetén (pl. orvosi eszközök, biztonsági eszközök).
Időjárásálló tervezés: A szélsőséges hőmérsékleteknek, viharoknak és páratartalomnak ellenálló kialakítás, amely biztosítja a megbízhatóságot az éghajlattól függetlenül.
Akkumulátor szinergia: Tárolja a felesleges napenergiát éjszakai használatra, használja vészhelyzetben, és ha csak nem akarja használni a hálózatot és a csúcsidőt.
3. Egyszerűsített okos életmód
Használja ki a technológia előnyeit, hogy az energiagazdálkodás egyszerű legyen:
Valós idejű visszajelzés: Ellenőrizze az energiatermelési, fogyasztási és akkumulátor-mutatókat egy mobilalkalmazáson keresztül, és értesítéseket kapjon, ha karbantartásra van szükség, és lehetőség nyílik a költési szokások javítására.
AI-Energiaalapú optimalizálás: lehetővé teszi a mesterséges intelligencia számára, hogy figyelemmel kísérje az Ön szokásait és a hálózaton uralkodó körülményeket, hogy maximalizálja a napenergia-használatot és minimalizálja a hálózattól való függést.
Távkezelés: Bárhonnan módosíthatja a beállításokat, elháríthatja a hibákat vagy bővítheti a rendszer képességeit drága vizitdíjak nélkül.
4. Növelje otthona értékét
Az energiafüggetlenség több mint jó ötlet - ez egy intelligens befektetés.
Magasabb viszonteladási érték - A napelemes rendszerekkel felszerelt házak vonzzák a környezettudatos-vásárlókat, és magasabb árat kapnak.
Fenntarthatósági tanúsítványok - A mai versenypiacon a tanúsítványok olyan megkülönböztető tényezők, amelyek igazolják a megújuló energia iránti elkötelezettségét.
Közösségi vezetés - Ha Ön az első ember a szomszédságában, aki napelemeket telepít, utat mutathat mások számára, hogy kövessenek Önt, így otthonát a progresszív életvitel és a környezeti felelősségvállalás példájaként állíthatja be.
5. Zökkenőmentes projektmenedzsment hosszú távon
Mi foglalkozunk a tervezéssel és a bonyolultságokkal, amelyek lehetővé teszik, hogy élvezze az előnyöket.
Kulcsrakész szolgáltatás: Minősített technikusaink egyszerűvé és minimálisan zavaróvá teszik a telepítési folyamatot, a tervezéstől az aktiválásig mindenről gondoskodnak.
Helyismeret: Tisztában vagyunk az energetikai szabályozásokkal, az időjárással és a hálózati követelményekkel, és az Ön területére vonatkozó betekintéseink alapján tervezzük meg a megoldásokat.
A hét minden napján 24 órában elérhető: elfelejtett elvégezni egy karbantartási lépést? Kérdései vannak az energiaadatokkal kapcsolatban? Ne aggódjon, készséges csapatunk szívesen segít.
6. Pénzmegtakarítás kompromisszumok nélkül-
Alacsonyabb havi számlák: Pénzt takaríthat meg családi vakációra, gyermekgondozásra vagy sürgősségi alapokra.
Kormányzati hozzájárulások: Ne fizessen annyit előre,{0}}hogy maximalizálja az árengedményeket és a jóváírásokat.
Energiafüggetlenség: Csökkentse az inflációval, a növekvő üzemanyagköltségekkel és a geopolitikai következményekkel szembeni sebezhetőséget az energiafüggetlenséggel.
7. Funkcionális esztétika
A szépség és a teljesítmény könnyedén megfér egymás mellett:
Alacsony-profilú esztétika: Az alacsony-profilú forma szépen illeszkedik a modern háztetőkbe, és megőrzi vonzerejét.
Sokoldalúság: Optimalizálja a napfény kihasználását, és a tető esztétikai és szerkezeti tulajdonságai nem kerülnek veszélybe.
Beltéri kényelem: A napenergiával támogatott fűtési és hűtési rendszerek használata az állandó beltéri hőmérséklet fenntartásával hozzájárul a HVAC-használat csökkentéséhez.
Termékjellemzők-Solis 3-6K energiatároló inverter
Integrált 2 MPPT több tömbtájoláshoz.
Az iparág vezető 125A/6kW maximális töltési/kisütési teljesítménye.
Automatikus UPS váltás.
Támogatja a Peak Shaving módot.
Előre-akkumulátor-, mérő- és CAN-kábel a telepítési idő csökkentése érdekében.
Támogatja az 1ph és 3ph rugalmas kapcsolatot mind a Grid, mind a Backup Porton. Több márkájú lítium akkumulátormodellel kompatibilis • Megnövelt akkumulátorvédelem és működési jellemzők az akkumulátor élettartamának meghosszabbítása érdekében.
Solis 3-6K energiatároló inverter
Népszerű tags: solis 3-6k energiatároló inverter, Kína solis 3-6k energiatároló inverter gyártók, szállítók, gyár, hálózaton kívüli napelemes üzletág, hálózaton kívüli napelemes csatlakozás, hálózaton kívüli napelem élettartamának vége, hálózaton kívüli napenergia dőlésszög, napenergiával kikapcsolt, újratölthető akkumulátor, vidéki energia
Műszaki paraméterek
| ADATLAP | Solis S6-EH1P(3-6)KL-EU energiatároló inverter | |||||||||
| Modellek | 3K | 3.6K | 4.6K | 5K | 6K | |||||
| DC bemenet (PV oldal) | ||||||||||
| Ajánlott max. PV teljesítmény | 4,8 kW | 5,7 kW | 7 kW | 8 kW | 9,6 kW | |||||
| Max. bemeneti feszültség | 600 V | |||||||||
| Névleges feszültség | 330 V | |||||||||
| Indító-feszültség | 90 V | |||||||||
| MPPT feszültségtartomány | 90 - 520 V | |||||||||
| Max. bemeneti áram | 16 A / 16 A | |||||||||
| Max. rövidzárlati áram | 24 A / 24 A | |||||||||
| MPPT szám / max. bemeneti karakterláncok száma | 2 / 2 | |||||||||
| Akkumulátor | ||||||||||
| Akkumulátor típusa | Li-ion/ólom-sav | |||||||||
| Az akkumulátor feszültség tartománya | 42 - 58 V | |||||||||
| Az akkumulátor kapacitása | 50 - 2000 Ó | |||||||||
| Max. töltő/kisütési teljesítmény | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. töltő/kisütési áram | 62.5 A | 75 A | 100 A | 105 A | 125 A | |||||
| Kommunikáció | TUD | |||||||||
| AC kimenet (rács oldali) | ||||||||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | 3 kVA | 3,6 kVA | 4,6 kVA | 5 kVA | 6 kVA | |||||
| Működési fázis | 1/N/PE | |||||||||
| Névleges hálózati feszültség | 220 V / 230 V | |||||||||
| Névleges hálózati frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||||||||
| Névleges hálózati kimeneti áram | 13.6 A / 13 A | 16.4 A / 15.7 A | 20.9 A / 20 A | 22.7 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A | |||||
| Max. kimeneti áram | 13.6 A / 13 A | 16.4 A / 15.7 A | 20.9 A / 20 A | 22.7 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A | |||||
| Teljesítménytényező | >0,99 (0,8 vezető - 0.8 lemaradás) | |||||||||
| THDi | < 2% | |||||||||
| AC bemenet (rács oldali) | ||||||||||
| Bemeneti feszültség tartomány | 187 - 253 V | |||||||||
| Max. bemeneti áram | 20 A | 24.6 A | 31.4 A | 32 A | 40 A | |||||
| Frekvencia tartomány | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz | |||||||||
| Kimeneti váltóáram (tart{0}}fel) | ||||||||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | 4,2 kVA, 60 s | 5 kVA, 60 s | 6,4 kVA, 60 s | 7 kVA, 60 s | 8 kVA, 60 s | |||||
| Tartalék-váltási idő | < 10 ms | |||||||||
| Névleges kimeneti feszültség | 1/N/PE, 220 V / 230 V | |||||||||
| Névleges frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||||||||
| Max. kimeneti áram | 19.1 A | 22.7 A | 29.1 A | 31.8 A | 36.4 A | |||||
| THDv (@lineáris terhelés) | < 2% | |||||||||
| Hatékonyság | ||||||||||
| Max. hatékonyság | > 97.0% | > 97.5% | ||||||||
| EU hatékonyság |
96.2% |
|||||||||
| PV által felszámított BAT max. hatékonyság | > 94.9% | |||||||||
| BAT feltöltve / kisütve AC max. hatékonyság | > 94.33% / 93.51% | |||||||||
| Védelem | ||||||||||
| DC fordított polaritás- | Igen | |||||||||
| Földhiba figyelés | Igen | |||||||||
| Integrált AFCI (DC ív{0}}hibaáramkör-védelem) | igen (1) | |||||||||
| Védelmi osztály / Túlfeszültség kategória | I / II | |||||||||







