A Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. a solis s6 29.9-50kw háromfázisú inverterek egyik legmegbízhatóbb gyártója és beszállítója Kínában, emellett személyre szabott szolgáltatást is támogat. Üdvözöljük, hogy vásároljon fejlett solis s6 29.9-50kw háromfázisú invertert gyárunkból.
miért minket válassz?
1. -Értékesítés utáni támogatás
2. Fenntarthatósági elkötelezettség
Szén--Semleges szállítás: Partnerség a DHL GoGreen-nel az ofszetprogramokhoz.
Termékleírás
Mi az a Solis S{0}}KW háromfázisú inverter?
-

A Solis S6 29.9-50KW háromfázisú inverter, amelyet kifejezetten nagy-léptékű tetőtéri és földi fotovoltaikus erőművekhez terveztek, a hatékonyság, a megbízhatóság és a rugalmasság legjobb kombinációját kínálja kereskedelmi, ipari és közüzemi alkalmazásokhoz. A Solis háromfázisú inverter optimalizálja az energiatermelést, miközben csatlakozik a hálózathoz, erős és megbízható kialakításával, valamint a jelenlegi technológiákkal. Moduláris felépítése és kiváló felügyeleti szintje ideális megoldást kínál a skálázható és hatékony megoldásokra vágyó rendszerintegrátorok és projektfejlesztők számára.
-
A Solis S{0}}KW háromfázisú inverter jellemzői
• Zökkenőmentes hálózati kapcsolási idő<10ms
•Támogatja az akkumulátor tartalék funkciót több forgatókönyv esetén
• Intelligens terhelési prioritások meghatározása – A kritikus terhelések támogatásának kiterjesztése
•Support max 10 pcs in parallel mode, >6 db Solis áramelosztó szekrényt ajánlunk
•Támogatja a rugalmas PV csatlakozást egyenáramú és váltóáramú csatlakozón keresztül az utólagos felszereléshez és bővítéshez
•SmartLoad/GEN/INV port - Több energiaforrás rugalmas csatlakoztatása, például Grid{1}}kapcsolt inverter, dízelgenerátor, szélturbinák stb.
a Solis S{0}}KW háromfázisú inverter előnyei
• Kompatibilis a 100-280Ah-s akkumulátormodulokkal
•Támogatja a gyorsabb töltést akár 140A-es akkumulátorárammal
• Erőteljes tartalék túlterhelési képesség – 160%-os túlterhelés
• 2 független akkumulátorcsatlakozást támogat a rugalmas konfiguráció érdekében
• 7 hüvelykes nagy képernyő az USA-ban gyártott ZEITLER ipari minőségű alkatrészeket használja
•Támogatja a generátorcsatlakozások széles teljesítménytartományát 10kVA-tól 50kVA-ig
•Támogatja a maximum 20A PV bemeneti áramot, tökéletesen illeszkedik a nagy teljesítményű PV modulokhoz
• Használható PV teljesítmény akár 200%-os inverter névleges teljesítményig a PV-termelés kihasználásának javítása érdekében
A Solis S{0}}KW háromfázisú inverter karbantartása
A nagykereskedelmi ügyfelek megbízhatóságot követelnek, amelyet a nyomon követhető gyártás támogat. Így biztosítjuk a kiválóságot:
-
1. ISO-tanúsítvánnyal rendelkező gyártás
ISO 9001 és IECQ QC 080000:Shenzheni létesítményünk 100 000 négyzetméteres. és elkötelezett a szigorú minőségi és környezetvédelmi előírások mellett, a beérkező anyagok 100%-ának alapos ellenőrzésével.
Automatizált gyártósorok:A robotizált összeszereléssel meg tudjuk őrizni a konzisztenciát, miközben az emberi hibákat 0,1% alá csökkentjük.
2. Szigorú tesztelési protokollok
8-Óra beégés:A Burn-in{0}}teszteket lefuttatják, hogy szimulálják a 10 éves működési stresszt, és keressük az esetleges korai hibákat.
EMC tanúsítás:Az EN 61000-6-2 szabványnak megfelelő EMF-tűrési tanúsítvánnyal rendelkezünk.
3. Globális ellátási lánc
Kettős beszerzés:Kritikus összetevőink, mint például az IGBT-k és a kondenzátorok, kettős forrásból származnak az Infineontól és a Vishay-tól, hogy csökkentsék a lemaradásokat.Következtetés
A Solis S{0}}KW háromfázisú inverter a hatékonyságot és a méretezhetőséget határozza meg a nagy napenergia-projektekhez. Az ISO-tanúsítvánnyal rendelkező gyártás, az erős hálózati megfelelőség és a páratlan támogatás páratlan értéket biztosít a nagykereskedelmi ügyfelek számára. Akár egy 500 kW-os farmot, akár egy több-MW-os közüzemi üzemet telepít, ez az inverter hosszú távú jövedelmezőséget és megbízhatóságot biztosít projektje számára. Lépjen kapcsolatba értékesítési csapatunkkal most a tömeges árakért, a testreszabási lehetőségekért és a regionális megfelelőségi dokumentációért.
Népszerű tags: solis s6 29.9-50kw háromfázisú inverter, Kína solis s6 29.9-50kw háromfázisú inverter gyártók, beszállítók, gyár, hálózaton kívüli napelemes üzletág, hálózaton kívüli napelemes csatlakozás, hálózaton kívüli napelem élettartamának vége, hálózaton kívüli napenergia dőlésszög, napenergiával kikapcsolt, újratölthető akkumulátor, vidéki energia
Termékparaméterek
| ADATLAP | S6-EH3P(29,9-50)KH | |||
| Modellek | 29.9K | 30K | 40K | 50K |
| DC bemenet (PV oldal) | ||||
| Ajánlott max. PV tömb mérete | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 100 kW |
| Max. használható PV bemeneti teljesítmény | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 96 kW |
| Max. bemeneti feszültség | 1000 V | |||
| Névleges feszültség | 600 V | |||
| Indító-feszültség | 180 V | |||
| MPPT feszültségtartomány | 150 - 850 V | |||
| Max. bemeneti áram | 40 A / 40 A / 40 A | 4 × 40 A | ||
| Max. rövidzárlati áram | 60 A / 60 A / 60 A | 4 × 60 A | ||
| MPPT szám / max. bemeneti karakterláncok száma | 3 / 6 | 4 / 8 | ||
| Akkumulátor | ||||
| Akkumulátor típusa | Li-ion | |||
| Az akkumulátor feszültség tartománya | 150 - 800 V | |||
| Max. töltő/kisütési teljesítmény | 32,1 kW | 33 kW | 44 kW | 55 kW |
| Max. töltő/kisütési áram | 70 A × 2 (1) | |||
| Az akkumulátor portok száma | 2 | |||
| Max. minden bemenet töltési/kisütési teljesítménye | 32,1 kW | 33 kW | 35 kW | 35 kW |
| Kommunikáció | CAN / RS485 | |||
| AC kimenet (rács oldali) | ||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | 29,9 kVA | 30 kVA | 40 kVA | 50 kVA |
| Névleges hálózati feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Névleges hálózati frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Névleges hálózati kimeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Max. kimeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Teljesítménytényező | >0,99 (0,8 vezető - 0.8 lemaradás) | |||
| THDi | < 3% | |||
| AC bemenet (rács oldali) | ||||
| Max. AC átmenő áram | 90.8 A / 86.4 A | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 152 A / 144.4 A |
| Névleges bemeneti feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Névleges bemeneti frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Bemeneti generátor | ||||
| Max. bemeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Névleges bemeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Névleges bemeneti feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Névleges bemeneti frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Kimeneti váltóáram (tart{0}}fel) | ||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | A névleges teljesítmény 1,6-szorosa, 2 s | |||
| Tartalék-váltási idő | < 10 ms | |||
| Névleges kimeneti feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Névleges frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Névleges kimeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| THDv (@lineáris terhelés) | < 2% | |||
| Hatékonyság | ||||
| Max. hatékonyság | 97.8% | |||
| EU hatékonyság | 97.4% | |||
| PV által felszámított BAT max. hatékonyság | 98.5% | |||
| BAT feltöltve / kisütve AC max. hatékonyság | 97.5% | |||
| Védelem | ||||
| A szigetek elleni védelem- | Igen | |||
| Kimenet túláramvédelem | Igen | |||
| Rövidzárlat elleni védelem | Igen | |||
| Integrált DC kapcsoló | Igen | |||
| DC fordított polaritású{0}}védelem | Igen | |||
| Túlfeszültség elleni védelem | DC Type II / AC Type II | |||
| Integrált AFCI 2.0 | Választható | |||
| Általános adatok | ||||
| Méretek (Szé × Ma × Mé) | 530 × 880 × 290 mm | |||
| Súly | 73 kg | |||
| Topológia | Transzformátor nélküli | |||
| Ön{0}}fogyasztás (éjszaka) | < 35 W | |||
| Működési környezeti hőmérséklet tartomány | -25 ~ +60 fok | |||
| Relatív páratartalom | 0 - 100% | |||
| Behatolás elleni védelem | IP66 | |||
| Hűtés koncepció | Intelligens ventilátor{0}}hűtés | |||
| Max. működési magasság | 4000 m | |||
| Hálózati csatlakozási szabvány | NTS 631/RD 1699/RD 244/UNE 206006/UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC68, IEC 617027, IEC 617070 61683, EN 50530, MEA, PEA, PORTARIA Nº 140, DE 21 DE MARÇO DE 2022 | |||
| Biztonsági / EMC szabvány | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||
| Jellemzők | ||||
| PV csatlakozás | MC4 gyorscsatlakozó | |||
| Akkumulátor csatlakozás | Terminál csatlakozó | |||
| AC csatlakozás | Terminál blokk | |||
| Kijelző | 7,0" LCD kijelző és Bluetooth + APP | |||
| Kommunikáció | CAN, RS485, Ethernet, opcionális: Wi-Fi, mobil, LAN | |||







