A Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. az egyik legmegbízhatóbb solis energiatároló inverter gyártója és szállítója Kínában, és támogatja a testreszabott szolgáltatást is. Üdvözöljük, hogy vásároljon fejlett sol energiatároló invertert raktáron gyárunkból.
Miért válassz minket?
A nagykereskedelmi ügyfelek olyan beszállítókat keresnek, akik bizonyították gyártási képességeiket. Ezért hisszük, hogy egyedülálló értékajánlat vagyunk.
A. A-korszerű-{-gyártó létesítmények
ISO 9001 tanúsítvánnyal rendelkező vonalak: Az automatizált SMT (Surface Mount Technology) vonalak garantálják az SMT alkatrészek pontos elhelyezését, ami<0.1% defect rate.
100%-os égés-Tesztelés közben: Minden egységet 72 órás folyamatos stressztesztnek vetnek alá maximális terhelés mellett, hogy elkezdjék bizonyítani a megbízhatóságot.
B. Vertikális integráció
Házon belüli K+F: Az 50 fős mérnökből álló csapat jelenleg a topológia optimalizálására összpontosít, ami 15%-os energiaveszteség-csökkenést eredményez az egyik legutóbbi iterációnkban.
Ellenőrzött beszerzés: A Tier-1 beszállítókkal (pl. Infineon, Vishay) kialakított stratégiai partnerségek garantálják az alkatrészek egységességét és alacsony költségét.
C. Globális megfelelőség
RoHS/REACH-kompatibilis gyártunk; a termék gyártása során nem használnak veszélyes anyagokat, ami kulcsfontosságú az EU-ban és Észak-Amerikában élő ügyfelek kiszolgálásában.
Helyi raktáraink vannak Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában, ami azt jelenti, hogy 7-14 napon belül tudjuk szállítani.
D. Fenntarthatósági kezdeményezések
Nulla{0}}hulladék gyártás: Minden hónapban a gyártási hulladék 95%-át újrahasznosítják, összhangban az ESG pozíciókkal globális ügyfeleinkkel.
Energiahatékony: A létesítmény napenergiával működik, ami 60%-kal csökkenti a szénlábnyomát, ami vonzó a környezetre figyelő vásárlók számára.
Termékleírás
mi az a Solis Energy Storage Inverter?

Solis energiatároló inverterünket megbízható teljesítményre tervezték, és magas szintű hatékonyságot és rugalmasságot biztosít a napenergia projektekben. Fejlett technológiájával és robusztus felépítésével ez az inverter ideális alap a kiváló érték biztosításához mind a rendszerintegrátorok, mind a projektfejlesztők, mind az energiaszolgáltatók számára. Az alábbiakban felvázoljuk azokat a fontos funkciókat és előnyöket, amelyek segítségével ez az inverter számos nagyszabású-napenergia-projekt alapjává válik.
JellemzőiSolis energiatároló inverter
1. Páratlan megbízhatóság és tartósság
A világ minden tájáról származó telepítések helyszíni adatai 99,8%-os üzemidőről számolnak be, ami minimalizálja az ügyfél karbantartási költségeit és az állásidőt.
A tanúsítványok (IEC 6210, UL 1741) megerősítik a nemzetközi biztonsági és teljesítményszabályok betartását.
2. Kiváló hatékonyság és teljesítmény
Intelligens MPPT technológia: Figyelje az energiagyűjtést részlegesen árnyékolt/változó napfényben. Az algoritmusok gyorsan változtatják a bemeneti paramétereket a teljes termelés optimalizálása érdekében, anélkül, hogy kézi beállításra lenne szükség.
Magas konverziós hatékonyság: Az átalakítás után akár 98,5%-os hatékonyságot érünk el (az IEC 61683 teljesítményszabványok szerint tesztelve), minimalizálva az energiaveszteséget a DC-AC átalakítás során.
Általános szabály, hogy nagyobb rendszerekben az 1%-os hatékonyságnövekedés elérése több ezer fiút és dollárt jelent évente energiamegtakarításban-mint például; egy 1 MW-os erőműnél kb. 1500 kWh/év 1%-os hatékonyságnövekedésenként.
A dinamikus teljesítménytényező korrekciója (0,95, ami 0,95-ös lemaradáshoz vezet) előnyös a közműléptékű projektek számára, biztosítva a hálózat stabilitását.
3. Zökkenőmentes hálózati integráció és kompatibilitás
Széles körben elterjedt feszültség opció: 29,9 V és 60 V DC közötti bemeneti feszültségtartományt tesz lehetővé, lehetővé téve a teljesítményt különféle akkumulátorkészlet-konfigurációkban (ólom-sav, lítium{3}}ion stb.).
Grid{0}}alakítási képesség: Függetlenül működik mikrorácsban, így a felhasználó nem támaszkodik a natív energiaforrásokra. A fejlett -szigetek elleni biztonsági védelem megvédi Önt és rendszerét, amikor a kulturális hálózat leáll.
4. Moduláris tervezés és méretezhetőség
A Plug{0}}and-plug{0}}and-architektúrával (modulonként akár 60 kW-ig) növelhető a már telepített kapacitás azt jelenti, hogy ezek a moduláris egységek akár szakaszos üzembe helyezéskor, akár jövőbeli komponensfrissítéseknél használhatók.
Optimalizált üzemi hőmérséklet (még teljes terhelés mellett is) a kényszerített-levegőhűtés és az alumínium hűtőbordák révén.
5. Speciális megfigyelés és diagnosztika
Összességében például a prediktív karbantartási eszközök használatával ügyfeleink 30%-kal csökkentették O&M költségeiket.
A központosított energiagazdálkodási megoldások érdekében együttműködhetünk harmadik felek{0}}platformjaival, mint például a Schneider Electric EcoStruxure.
A Solis Energy Storage Inverter előnyei
A Solis Energy Storage Inverter több, mint egy termék, - ez egy rendszer-megoldás. A hatékonyságot, a skálázhatóságot és az intelligenciát kihasználva az S6-EH3P megoldja a nagyszabású napelemes telepítések kihívásait:
Költségmegtakarítás:Takarítson meg BOS (Balance of System) költségeket az egyszerűbb kialakítás és kevesebb állásidő révén.
Kockázatcsökkentés:Az erős védelmi jellemzők és a globális tanúsítványok minden joghatóságnak való megfelelést jelentik.
Jövőbeni-biztos tervezés:A moduláris frissítések és a szoftver{0}}meghatározott vezérlés a jövőbeli-biztos befektetést jelenti a változó hálózati szabványok ellen.
A nagykereskedők és az OEM-ek számára egyaránt elengedhetetlen, hogy olyan gyártóval dolgozzanak együtt, aki verhetetlen műszaki és rugalmas működési érdemeket tud produkálni. A 30+ országban található 2,000+ telepítéssel számos bizonyíték támasztja alá, hogy a Solis inverterei üvegházhatást okozó gázoktól mentes-energiát biztosítanak. Dolgozzunk együtt, hogy a napenergia következő generációjához vezessünk.
Népszerű tags: energiatároló inverter, Kína solis solis energiatároló inverter gyártók, beszállítók, gyár, hálózaton kívüli napelemes üzletág, hálózaton kívüli napelemes csatlakozás, hálózaton kívüli napelem élettartamának vége, hálózaton kívüli napenergia dőlésszög, napenergiával kikapcsolt, újratölthető akkumulátor, vidéki energia
A Solis energiatároló inverter specifikációja
- Támogatja a PV bemenetet 100 kW-ig, maximalizálva a napenergia felhasználást
- Támogatja a 21A-es maximális string bemeneti áramot, biztosítva a nagy-teljesítményű PV modulokkal való kompatibilitást
- Kompatibilis a 100–314 Ah-s akkumulátormodulokkal, csökkentve a rendszer általános költségeit
- Támogatja a gyors akkumulátortöltést 168A maximális töltőárammal
- Két független akkumulátorcsatlakozó a rugalmas konfigurációkhoz és az egyszerű kapacitásbővítéshez
- 160%-os túlterhelést biztosít 2 másodpercig kikapcsolt-grid módban, biztosítva a nagy terhelések stabil indítását
- Rugalmas vezérlést kínál gyenge hálózati és generátor{0}}hibrid forgatókönyvekhez, csökkentve a beruházási költségeket
- SolisCloud: Intelligens távirányító, mesterséges intelligencia optimalizálás és azonnali hibaelhárítás - mindez egy platformon
- Integrálja a PV-t és a tárolást a keresletkezeléshez és a -visszafelé irányuló áramlás elleni funkciókhoz
- Dinamikus meddőteljesítmény kompenzációt biztosít a hálózati teljesítménytényező javítása és a meddőteljesítmény töltés csökkentése érdekében
- Támogatja az egyenáramú és váltóáramú csatolást is, rugalmas utólagos felszereléshez és rendszerbővítéshez
- Megbízható tartalék tápellátást biztosít különféle forgatókönyvek esetén az akkumulátor tartalékkezelésével
- Meghosszabbítja a kritikus terhelések ellátási idejét az intelligens terheléspriorizációval
- Sokoldalú három-az-interfészt kínál a hálózatra kapcsolt PV-, szélenergia- és dízelgenerátorok-zökkenőmentes integrációjához
- Kevesebb, mint 10 ms alatt eléri a be- és kikapcsolást- a hálózatra
- Támogatja a több-egységes párhuzamos működést 600 kW-ig (Solis STS szekrény 6 egység feletti rendszerekhez ajánlott)
a Solis Energy Storage Inverter paraméterei
| ADATLAP | S6-EH3P(29,9-60)KH(21A) | |||||
| Modellek | 29.9K | 30K | 40K | 49K | 50K | 60K |
| DC bemenet (PV oldal) | ||||||
| Ajánlott max. PV tömb mérete | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 98 kW | 100 kW | 100 kW |
| Max. használható PV bemeneti teljesítmény | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 98 kW | 100 kW | 100 kW |
| Max. bemeneti feszültség | 1000 V | |||||
| Névleges feszültség | 600 V | |||||
| Indító-feszültség | 180 V | |||||
| MPPT feszültségtartomány | 150 - 850 V | |||||
| Max. bemeneti áram | 3 × 42 A | 4 × 42 A | ||||
| Max. DC bemenetenkénti áram | 42 A | |||||
| Max. rövidzárlati áram | 3 × 60 A | 4 × 60 A | ||||
| MPPT szám / max. bemeneti karakterláncok száma | 3 / 6 | 4 / 8 | ||||
| Akkumulátor | ||||||
| Akkumulátor típusa | Li-ion | |||||
| Az akkumulátor feszültség tartománya | 150 - 800 V | |||||
| Max. töltő/kisütési áram | 80 A × 2 | 84 A × 2 | ||||
| Az akkumulátor portok száma | 2 | |||||
| Max. minden bemenet töltési/kisütési teljesítménye | 32,1 kW | 33 kW | 35 kW | |||
| Kommunikáció | CAN / RS485 | |||||
| Kimeneti váltóáram (tart{0}}fel) | ||||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW | 60 kW |
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | a névleges teljesítmény 1,6-szorosa, 2 s; A névleges teljesítmény 1,5-szerese, 10 s | |||||
| Tartalék-váltási idő | < 10 ms | |||||
| Névleges kimeneti feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||||
| Névleges frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||||
| THDv (@lineáris terhelés) | < 2% | |||||
| AC bemenet (rács oldali) | ||||||
| Max. bemeneti áram | 90.8 A / 86.4 A | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 149 A / 141.4 A | 152 A / 144.4 A | 152 A / 152 A |
| Bemeneti váltóáram (generátor) | ||||||
| Max. bemeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW | 60 kW |
| Névleges bemeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A | 91.2 A / 86.6 A |
| Névleges bemeneti feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||||
| Névleges bemeneti frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||||
| AC kimenet (rács oldali) | ||||||
| Névleges kimeneti teljesítmény | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW | 60 kW |
| Max. látszólagos kimeneti teljesítmény | 29,9 kVA | 30 kVA | 40 kVA | 49 kVA | 50 kVA | 60 kVA |
| Névleges hálózati feszültség | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||||
| Névleges hálózati frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||||
| Névleges hálózati kimeneti áram | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A | 91.2 A / 86.6 A |
| Teljesítménytényező | >0,99 (0,8 vezető - 0.8 lemaradás) | |||||
| THDi | < 3% | |||||
| Hatékonyság | ||||||
| Max. hatékonyság | 97.7% | |||||
| EU hatékonyság | 97.3% | |||||
| Akkumulátor töltés hatékonysága | 98.5% | |||||
| Az akkumulátor lemerült hatékonysága | 97.5% | |||||
| Védelem | ||||||
| Túlfeszültség elleni védelem | DC Type II / AC Type II | |||||
| Kimenet túláramvédelem | Igen | |||||
| Integrált DC kapcsoló | Igen | |||||
| DC fordított polaritás{0}}védelem | Igen | |||||
| Védelmi osztály / Túlfeszültség kategória | I / PV II, akkumulátor II, AC III | |||||
| Integrált AFCI 2.0 | Választható | |||||
| Általános adatok | ||||||
| Max. megengedett fáziskiegyensúlyozatlanság (rács és tartalék{1}}) | 100% | |||||
| Max. fázisonkénti teljesítmény (hálózat és tartalék-) | 33% | |||||
| Méretek (Szé × Ma × Mé) | 530 × 880 × 290 mm | |||||
| Súly | 76 kg | |||||
| Topológia | Transzformátor nélküli | |||||
| Működési környezeti hőmérséklet tartomány | -25 ~ +60 fok | |||||
| Relatív páratartalom | 0 - 100% | |||||
| Behatolás elleni védelem | IP66 | |||||
| Hűtés koncepció | Intelligens ventilátor{0}}hűtés | |||||
| Max. működési magasság | 4000 m | |||||
| Hálózati csatlakozási szabvány | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1/EN 50549-10, PTPiREE, VDE 0126/XP C15/VFR:2019, NTS 631/RD 1641/00E, C4417/00 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, DEWA, MEA, PEA, PORTARIA Nº 140/PORTARIA Nº 515 | |||||
| Biztonsági / EMC szabvány | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||||
| Jellemzők | ||||||
| PV csatlakozás | MC4 csatlakozó | |||||
| Akkumulátor csatlakozás | Terminál csatlakozó | |||||
| AC csatlakozás | OT terminál | |||||
| Kijelző | 7,0" LCD kijelző és Bluetooth + APP | |||||
| Kommunikáció | CAN, RS485-115200, opcionális: Wi-Fi, mobil, LAN | |||||







